top of page
Search
  • Rocking Undies

Veider, piinlik, ebamugav

Updated: Mar 18, 2022

Sinu imeline beebiootus toob kaasa olukordi, mis pole sugugi nii imelised. Kui ootad oma esimest last, siis tead, et rasedus on üks imeline aeg, mille eritunnusteks on iiveldus, veidrad isud ja kasvav kõht. Veel on aga terve rida rasedussümptomeid, mis on nii piinlikud, et isegi sinu arst ega sõbrannad ei taha sulle sellest rääkida.Üks piinlikest rasedussümptomitest on lekkimine.

Sa naerad, sa aevastad, sa nuuskad või laps paneb paraja piraka põie pihta…ja sa lekid 😊


Rasedana on sinu vedelikuvajadus suurem, ka laps kasvab järjest suuremaks ja ta istub mõnusasti su põie kohal. Pole siis ime, et su põis koormusele just ideaalselt vastu ei pea.


Ära hoia kinni vaid käi tihti pissil. Sest mida kauem sa kinni hoiad, seda suuremaks ja piinlikumaks võib kujuneda ootamatu leke!


Millist aluspesu valida raseduse ajaks ja rasedusest taastumiseks?

Meie valikus on olemas spetsiaalne rasedusaegne aluspesu mis laseb kenasti kõhul kasvada.


Pesu on mugavast ja väga venivast bambuskangast. Võid seda pesu edukalt kasutada nii raseduse ajal, sünnitusjärgselt kui ka hiljem päevade ajal.Hipstereid on erineva imavusega ja ka need sobivad kenasti raseduse ajal kandmiseks kuna pits on pehme ja venib ning püksid ei ulatu liiga kõrgele kõhu peale.


Korduskasutatavad sidemed on mugav kasutada ilma, et peaksid pesu vahetama. Igal pool ju ei soovi riidest lahti võtta või ei saagi. Vahel on lihtsam kasutada sidet ka ootamatute lekete vältimiseks.


Piinlikud märjad laigud pluusil? Ohjeldamatult lekkivad rinnad? Rindade lekkimiseks on mugavalt vahetatavad korduskasutatavad rinnapadjad mis hoiavad Sinu pesu kenasti kuiva. Lihtne vahetada, imavad suure koguse ja kerge loputada 😊55 views0 comments

Comments


bottom of page