top of page
Kuupesu - millist valida?

Suur valik võib segadusse ajada kuid proovime selle veidi lihtsamaks teha. Valiku langetamiseks on oluline mõelda millised päevad sinul on. Siin ei ole ainult oluline kui rohke menstruatsioon sul on vaid ka milline on sinu elurütm. Kas veedad enamuse ajast kodus või kodust eemal. Millised võimalused on pesu vahetada? Kui soovid seda eriti mugavalt teha siis millised valikud sul on? Kui vererohke on menstruatsioon?

Oletame, et sul on rohke menstruatsioon ja oled kodune enamasti.

(Rohked päevad - kui vahetad sidet/tampooni iga paari kolme tunni tagant.)

 

🌜Ööseks võiks kasutada suure imavusega hipsteri või öö hipstereid. Hipsterite imav/veekindel osa ulatub tagant sama kõrgele kui tavaline ööside mis tähendab, et saad rahulikult magada just nii nagu sa oled harjunud. Kui sinu ööd kipuvad olema suurte lekketega eest või tagant üle sidemete siis öö hipsterid võiksid päästa sinu voodipesu ja pakkuda rahulikku und. Imav osa ulatub eest pitsist taha pitsini välja. Hipstereid on ka väga hea kasutada kui veedad päeva istudes. Kui sul on eriti vererohked päevad siis võib vaja olla lisapaari või kahte. Peale kasutamist saad küll ära loputada ning kuivama panna pesu kuid kuivamine võtab kauem kui tavalisel aluspesul.

☀️Päeval võid valida näiteks mugava kõrge pihaosa või pitsist pesu vahel. Nad imavad rohkem kuid imav osa ei ulatu nii kõrgele kui suure imavusega hipsteritel. Päevade teine pool on enamasti kergem ning siis võib kasutada näiteks õhukesi hipstereid, kõrge pihaosaga pükse või thonge.

Kuna pükse saab kanda seni kuni "täis" saavad või kuni 12 tundi siis rohkete päevade korral võiks omada 4-5 paari.

Oletame, et sul on rohke menstruatsioon ja sa viibid kodust eemal.

☀️ Päeval võiks valida paar paari küljelt avatavaid pükse, et saaksid mugavalt (ilma lahti riietumata) vahetada aluspesu ka kõige väiksemas wc-s. Kui oled kodust eemal siis voldi pesu ilusasti kokku ning pane lekkekindlasse kotikesse. Selle kotikesega on hea vahetuspesu kaasas kanda ning vajadusel kasutatud pesu sisse panna. Kotike on tehtud hingavast materjalist seega pesu ei ole umbses keskkonnas ega soodusta bakterite vohamist. Kui koju jõuad siis loputa pesu ja kotike ära ning pane kuivama. NB iga paari pärast ei ole vaja masinat tööle panna. Piisab kui loputad korralikult jaheda vee all ning paned kuivama. Päevade lõppedes võiks aga kõik masinas läbi pesta.

Oletame, et sul on kerge menstruatsioon

☀️🌜 Kui on tagasihoidlikumad päevad kuid öösel kipub ikka olema ebaturvaline tunne või kahtled kas ikka saad rahulikult magada siis võta suure imavusega hipsterid. Kui see aga probleem ei ole siis võid rahulikult valida kõrge pihaosaga, küljelt avatava bikini või erinevat värvi pitsist mudelite vahel.

Oletame, et sul on rohke voolus või määrib menstruatsiooni järgselt

Kui tavaliselt kasutada pesukaitset siis see on võimalik asendada nüüd lekkekindla aluspesuga. Meie valikust võid leida kergemateks päevadeks mõnusalt kallistavad kõrge pihaosaga püksid, õhukesed hipsterid või thongid

Noortele

Teismelistele on kolm mudelit - boxer, bikini ja  öö boxer- kuna noorte päevad on ettearvamatud ja enamasti mitte just nii rohked siis on need kaks mudelit diskreetsed ja märkamatud. Paljudele on see tundlik teema ning ei tahaks, et terve klass näeks ju riietusruumis riideid vahetades, et sul on päevad. Selleks ongi nad täiesti märkamatud ja eristamatud tavalisest teismelise pesust. Juurde on võimalik osta ka mugav top.  Muidugi sobivad need kõigile kes eelistavad klassikalisi lõikeid.

Rasedus, imetamine ja sünnitusjärgne aluspesu

Raseduse jooksul muutub keha ja võivad tekkida ka ootamatud lekked. Selleks on meie valikus spetsiaalne rasedatele mõeldud pesu mis istub eest kenasti kõhu alla ning pakub seda lisaturvalisust mida vajad. Neid saab kenasti kasutada ka peale sünnitamist taastumise ajal ning hiljem menstruatsiooni taastudes. Imetavale emale on meil saada lekkekindlad bambuskangast korduskasutatavad rinnapadjad, et vältida riiete määrdumist ja märjaks saamist. Bambuskangas hoiab ilusti temperatuuri ning imab niiskuse ja vedeliku kiiresti jättes kuiva tunde. Imeline abiline imetamise ajal on imetamisrinnahoidja. Lekkivad rinnad jätavad plekke riietele, rinnad on niisked ning tunned end ebamugavalt oma beebiga toimetades. Bambusest rinnahoidja hoiab temperatuuri, imab niiskust ning ei lase plekkidel tekkida. On valmistatud hingavast materjalist ning toetab sind sellel teekonnal.

Korduskasutatavad sidemed või aluspesu?

Sidemeid on mugav tagavaraks kotikesega autos või käekotis tagavaraks hoida....juhuks kui päevad hakkavad ootamatult. Meil kõigil võib seda juhtuda aga pole hullu kui sul on alati üks side kaasas. Sa ei pea lahti riietuma ja saad esimeses wc-s kenasti selle oma pesu külge kinnitada trukkidega. Sidemed on sama õhukesed kui lekkekindla aluspesu imav/veekindel kiht.

 

Mõned eelistavad kasutada sidemeid, mõned pesu ja mõned kasutavad mõlemaid.

Milliseid erinevaid pükse meil saada on?

Mudeleid on palju ja lisaks veel on neil ka erinev ulatusega lekkekindel-imav osa. Paremini on aru saada piltidelt. (pildid on illustreerivad)

Kõige lühema imava osaga on saadaval kahe erineva imavusega pesu.

- Lekkekindlad püksid mis on mõeldud asendama pesukaitset,

suurepärane kasutamiseks koos menstruaalanuma või tampooniga

lisakaitseks või vähesematel päevadel, kergemate lekete korral.

Kõrge pihaosaga püksid

Taastoodetud kangast püksid

Vähese imavusega lekkekindlad hipsterid

Thongid

Pitsist püksid

- Püksid mis on võrdsed päeva sideme pikkuses ulatuva imava-lekkekindla vaheosaga ja mõeldud neid asendama.

Kõrge pihaosaga püksid

Erinevat värvi pitsist püksid

Külgedelt avatav mudel

Rasedusaegne pesu

Bikini

Boxer

Kevad 2023

Tagant kõrgemale ulatuva lekkekindla osaga püksid on ideaalsed

ööpesuks või istuva eluviisiga naistele.

Meie valikust võib selle mudeli leida mugavate pitsist äärega

hipsterite nime alt.

 

 

Kolmas valik on maksimaalselt õmblusest õmbluseni ulatuva

lekkekindla-imava osaga.  Öö hipsterid  ja öö boxerid on eriti head

neile kellel juhtub pidevalt lekkima ka öösidemetest tagant

või eest üle selili/kõhuli magades.

100% rahulik uni garanteeritud!!

 

Kõige olulisem on, et sina tunned end mugavalt ja turvaliselt. Kui sul tekkis küsimusi siis kasuta chati või helista +372 5670 3333

 

night period panties, good night öö lekkekindel aluspesu kuupesu
lekkekindel rocking undies kuupesu päevade aluspüksid_edited.png
lekkekindel aluspesu suure imavusega hipsterid rocking Undies kuupesu
Tooed
bottom of page