top of page
Uganda_TaaviMuide-263.jpg

We have a dream that one day we can live in a world where the stronger offers his hand for the weak, where humans treat nature with respect and work together with mother Earth as guardians and gardeners, so that our next generation can also have access to clean water, clean air, wild nature, healthy food, love and peace.
-
Henessi Schmidt, Little Bridge Foundation-

Oleme ühendanud jõud näitleja Henessi Schmidt’i poolt asutatud Little Bridge Foundation organisatsiooniga! 

Eelmise aasta lõpus võttis meiega ühendust näitleja Henessi Schmidt, kes kirjutas meile oma projektist Ugandas - sellest, kuidas ta sealset kogukonda loodussõbralikult ja jätkusuutlikult aidata püüab ning kuidas ka meie oma olulise panuse saaksime anda. Otsustasime Little Bridge Foundation organisatsiooniga jõud ühendada ning toetada Uganda naisi ja tüdrukuid korduvkasutatavate hügieenitarvetega, mis aitaksid neid veel aastaid. 

Henessi räägib täpsemalt.

"Majanduslikel põhjustel ei saa paljud Uganda noored tüdrukud endale hügieenisidemeid lubada ning peavad menstruatsiooni ajal jääma koju ja jäävad koolis teistest maha. Lisaks ei saa ka paljud sealsed naised endale hügieenisidemeid lubada. 
Meie tahaksime neid aidata ning sooviksime seda teha loodussõbralikul viisil - annetades neile Rocking Undies toodetud kuupesu ja korduvkasutatavaid hügieenisidemeid. " räägib Henessi Schmidt, Little Bridge Foundation

 

Rohkem infot leiate:

https://www.henessischmidt.com/littlebridgefoundation

Henessi Schmidt, Little Bridge Foundation.JPG
UG_edited.jpg

Sinul on võimalus meid selles projektis aidata! Koostöös Little Bridge Foundationiga on Sul võimalik endale soetada kolm paari hipstereid millest ühe saadame Ugandasse. Lisaks võib ka üksikute toodete suuruse valiku alt leida “Annetan” ning lisada endale ostukorvi eraldi tooteid, mille saadame sinu nimel otse Little Bridge Foundation’ile, kes need omakorda abivajajateni toimetab.

Kolmese komplekti ostmiseks clicki siia 

bottom of page